0216123
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در ترازو
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

ترازو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

سنجش و اندازه‌گیری از دیرباز همراه با آدمی بوده است و احساس نیاز به وزن کردن اقلام و اجناس و کالاها طی فرایندی تکاملی، سبب به وجود آمدن ترازو شده است. شاید بتوان ادعا کرد که ترازو یکی از پرکاربردترین ابزارهای دنیای امروز است. چراکه هرکسی در هر جایی به واسطه مشاغل و کسب و کارهای گوناگون با توزین و ترازو سر وکار دارد. امروزه به سبب بسط و گسترش فرایند خرید، استفاده از ترازوهای دیجیتال و چند کاره، به علت نیاز به ارتباط با دیگر دستگاه‌های جانبی همچون کارت‌خوان و بارکدخوان و کامپیوتر، که در سازوکار اتوماسیون هرچه بیشتر فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها و هایپرمارکت‌ها نقش دارند، بیشتر و بیشتر احساس می‌شود. دقت، بهره‌ بردن از تکنولوژی‌های نوین لمسی و بی‌سیم (وای‌فای)، پاسخ‌گویی به نیازهای روز افزون فروشگاه‌های کوچک و بزرگ، توانایی حفظ و ثبت اطلاعات خرید و فروش و امکان محاسبات پیچیده‌تر و اعمال تخفیف و توانایی دسته‌بندی، گوشه‌ای از قابلیت‌های دستگاهی‌ است که در جهان معاصر از ترازو انتظار می‌رود. 

یکی از شیوه‌های خرید ترازو در دنیای دیجیتالی امروز خرید و فروش اینترنتی ترازو است. این شیوه از خرید چنانچه با اطمینان و اعتماد همراه باشد، بسیار بی‌زحمت و آسان محقق خواهد شد. از جمله مزیت‌های خرید اینترنتی ترازو امکان مقایسه امکانات و مشخصات فنی و قیمت‌ها است که با وجود لیست قیمت ترازو در سطح اینترنت و سایت‌های گوناگون که به صورت امکانات ویژه سایت در اختیار بازدید کنندگان قرار می گیرد، خاصه بررسی قیمت ترازو در سایت محک گستر، می‌توان به جمع بندی معقول و مناسب با بضاعت و استطاعت مالی هر کس رسید. همین امر در دست پیدا کردن به بهترین خرید ممکن راهگشا خواهد بود.

ترازو ابزاری کاربردی برای اندازه‌گیری وزن ، مقدار، یا سنگینی اجسام است و به نام‌های مختلف قپان، وزن‌سنج، و جرم‌سنج نیز خوانده می‌شده است؛ البته لفظ میزان هم که بیان تازی ترازو است، با گوش همه ما آشناست. به بیانی دیگر می‌توان گفت ترازو وسیله‌ای برای سنجش عادلانه مقداری جسم یا جنس بر اساس وزنه یا ملاک و معیاری خاص است. از طرف دیگر ترازو به معنای برقراری عدالت است و به همین خاطر از دیرباز تصویر ترازو در دست شخصیت‌های افسانه‌ای به معنای برقراری عدالت میان مردمان بوده است و اکنون نیز تصویر ترازو را تقریبا در لوگوی دادگستری بیشتر کشورهای دنیا می‌توانیم ببینیم. ترازوهای قدیمی معمولا به شکل دوکفه‌ای تولید می‌شدند و عقربه‌ای به نام شاهین داشتند که از آن برای سنجش برابری بین دو کفه ترازو استفاده می‌شد. اما تصور کنید اگر امروزه نیز قرار بر استفاده از همان ترازوهای دوکفه‌ای قدیمی بود، چه مقدار شلوغی در مراکز خرید به وجود می‌آمد و مردم باید چند ساعت برای خرید مواد مورد نیاز خود در صف‌های طولانی منتظر می‌ماندند. بهتر است بگوییم یکی از کاربردی‌ترین پیشرفت‌های انسان در زمان کنونی اختراع و بهره‌گیری از انواع ترازوی دیجیتال است که نیاز هرروزه زندگی مردم را برطرف ساخته است.

یکی از برنامه‌های ایدئال فروشگاه اینترنتی محک گستر، خرید و فروش انواع ترازو با بهترین قیمت است. ترازوی دیجیتال کاربرد بسیار زیادی در خرید و فروش بسیاری از نیازهای روزانه زندگی مردم دارد و از زمان تولید ترازوی دیجیتال پیشرفت‌های بسیاری در ساختار و امکانات آن صورت گرفته است که از نظر شکلی و ساختاری می‌توان ترازوی علمک دار و ترازوی بدون علمک را نام برد. از نظر داشتن امکانات مختلف نیز می‌توان ترازوی چاپگر دار، ترازوی بارکد خوان، ترازوی لیبل زن، و دیگر انواع ترازو را نام برد.

خرید و فروش انواع ترازو

خرید و فروش انواع ترازو در سایت محک گستر انجام می‌پذیرد اما پیش از خرید ترازو باید نیازهای مورد نظر را در تهیه و خرید ترازو شناسایی کرد. پس از آن با مطالعه ویژگی‌های انواع ترازو که به فروش گذاشته شده، می‌توان برای خرید نوع مناسب آن تصمیم گرفت. البته در این مورد مشورت نیز بسیار کارساز است و ما همواره آماده همراهی با شما در انتخاب بهترین نوع ترازوی مورد نیاز شما هستیم. از طرف دیگر خرید و فروش انواع ترازو هم به صورت مستقیم و حضوری است و هم به شیوه غیر مستقیم و اینترنتی، که خرید و فروش اینترنتی امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده، و خرید و فروش انواع ترازو به شیوه اینترنتی علاوه بر اینکه دریافت آسان محصول را به همراه دارد، دارای مزایایی بیشتر از خرید حضوری ترازو است.

انواع ترازو

ترازو انواع بسیار دارد و انواع ترازو را از نظر کاربردی می‌توان به گروه‌های مختلفی مانند صنعتی، ترازو فروشگاهی، باشگاهی، خانگی یا زیرپایی، پزشکی، گرمی، آزمایشگاهی، و آشپزخانه‌ای تقسیم‌بندی کرد که هر کدام از آنها نیز به دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. به طور مثال ترازوی فروشگاهی انواع بسیار دارد که ترازوی بارکد خوان یا ترازوی لیبل زن از انواع آن هستند. چهار نوع از انواع ترازوی پزشکی نیز ترازوی ویلچری، ترازوی تخت بیمارستانی، ترازوی قد و وزن، و ترازوی نوزاد هستند. از انواع ترازوی آزمایشگاهی نیز می‌توان به ترازوی محفظه دار و ترازوی بدون محفظه آزمایشگاهی اشاره کرد .

قیمت ترازو

برای قیمت ترازو همچون قیمت وسایل کاربردی دیگر نمی‌توان عدد ثابتی در نظر گرفت، چرا که قیمت ترازو با توجه به نوع برند و امکانات آن کاملا متفاوت است. بعضی ترازوها بسیار ساده هستند و فقط کار سنجش وزن و در نهایت استفاده از پارسنگ را انجام می‌دهند، اما برخی دیگر امکانات دیگری مانند چاپگر دارند؛ برخی قابلیت اتصال به صندوق پول، کارت خوان، بارکد خوان، رایانه، و قابلیت شبکه شدن با ترازوهای دیگر را دارند؛ و بعضی دیگر توانایی تولید بارکد، چاپ لیبل، روشن و خاموشی خودکار، و شمارش کالا دارند. ترازوهای پیشرفته‌تر دارای نرم‌افزارهای پیشرفته حسابداری و انبارداری، پاسخگویی هم‌زمان به چند مشتری، و قابلیت‌های دیگر نیز هستند. در کنار موارد یاد شده، اینکه ترازو ایرانی باشد یا وارداتی، و با پول رایج کشور خریداری شده باشد یا با ارز وارد شده باشد نیز در قیمت آن کاملا تاثیرگذار است. همچنین بعضی برندها دارای سابقه طولانی در تولید ترازوهای پیشرفته هستند و این نکته نیز در قیمت ترازوهای ساخت آنها بسیار موثر است.

ترازوی ارزان

در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که شاید نتوان کالاها و از جمله ترازو را ارزان بنامیم، اما می‌توانیم بگوییم ترازوی ارزان به نسبت ترازوهای دیگر، و یا ترازوی ارزان به نسبت سایت‌های خرید و فروش دیگر، و در این مورد ما در محک گستر تلاش داشتیم تا مناسب‌ترین قیمت را برای ترازو تعیین کنیم تا به هدف ارائه ترازوی ارزان نیز نزدیک شده باشیم.

ادامه مطلب ˅
8 / 10
از 13 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()