0216123
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در باسکول
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

باسکول

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

زمانی که اندازه‌گیری وزن کالایی از عهده ترازو برنیاید، باید آن را به باسکول واگذار کرد. باسکول وسیله‌ای برای اندازه‌گیری وزن اقلام و اجناس سنگین است. باسکول‌ها قادرند از 100 کیلوگرم تا چندین تن را وزن کنند. البته انواع کوچک باسکول ممکن است با ظرفیت زیر 100 کیلوگرم نیز تولید شود، که به آنها باسکولت گفته می‌شود. ساختار باسکول‌ها عموما صنعتی است و از فلز‌ها و آلیاژ‌های سخت در ساختش استفاده می‌شود و محل استفاده از آنها کارخانه‌ها و مراکز تولیدی بزرگ است. باسکول‌ها دسته‌بندی‌های مشخصی دارند. از جمله باسکول متحرک و باسکول ثابت و باسکول دیواری؛ که از شناخته‌شده‌ترین‌هااند. باسکول‌های دیجیتالی از جدیدترین انواع این محصول به شمار می‌آیند و با ورود این نسل از باسکول، کم‌کم دوره باسکول‌های قپان به پایان نزدیک می‌شود. 

باسکول دیجیتال به سرعت در فضاهای صنعتی جایگزین نمونه‌های گذشته شده است و اکنون می‌توان به جرات گفت که خرید باسکول خصوصا خرید باسکول دیجیتال، آن هم به شکل فروش اینترنتی باسکول محدود شده است و شرکت‌های سازنده تمایل دارند تا محصولات خود را به همراه لیست قیمت باسکول در اختیار سایت‌های فروشگاهی همانند محک گستر قرار دهند تا در گستره وسیع‌تری عرضه شود و سبب بیشتر شناخته شدن و بیشتر دیده شدن تولیداتشان شود. 

قیمت باسکول های جدید در نمایندگی

قیمت باسکول جدید را باید در نمایندگی به صورت روزانه بررسی کنید. هر یک از باسکول های جدید که برای کسب و کارهای متنوع هستند با قیمت مشخص شده ای وارد بازار می شوند. به طور کلی باید بدانید که اگر مشخصات باسکول بیشتر شود هزینه خریداری آن افزایش می یابد. انواع باسکول های جدید که طبق استاندارد مشخص شده ای تولید می شوند مدت زمان زیادی کار می کنند. شما می توانید باسکول های جدید را برای وزن کردن کالاهای سنگین مورد استفاده قرار دهید.

قیمت بهترین مدل باسکول

قیمت باسکول هایی که مدل مناسبی دارند در نمایندگی به صرفه تر است. اگر به دنبال بهترین مدل باسکول هستید باید قیمت آن را با ویژگی هایی که دارد مطابقت دهید. برخی از باسکول ها که بسیار ساده هستند و تنها وزن کردن کالا را انجام می دهند، ارزان تر می باشند. در صورتی که قابلیت های بیشتری از باسکول دریافت شود شما باید هزینه زیادی را برای خرید آن پرداخت کنید. کارشناسان فروش باسکول تمامی مواردی که مربوط به قیمت باسکول ها هستند را برای مشتریان توضیح می دهند.

قیمت باسکول صنعتی و فروشگاهی

قیمت باسکول صنعتی و فروشگاهی را باید از نظر برند تولیدی و از نظر مدلی که دارد بررسی کنید. هر یک از باسکول های فروشگاهی و صنعتی با قیمت مشخص شده ای وارد بازار می شوند و شما باید قیمت آنها را به خوبی ارزیابی کنید. توجه داشته باشید که قبل از خرید باسکول های صنعتی و فروشگاهی باید نحوه کار کردن با آنها را یاد بگیرید.

قیمت خرید باسکول های دیجیتالی

قیمت باسکول های دیجیتالی نسبت به نمونه باسکول هایی که قدیمی تر هستند تا حدودی بیشتر است. باسکول های قدیمی کارایی و قابلیت های ساده تری داشتند و به همین دلیل با قیمت کمتری به فروش می رسیدند.

ادامه مطلب ˅
7 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()